Conectare

Echipa TransPloiești vă urează Sărbători Fericite alături de cei dragi!

Distribuiţi

descriptionSimulatoare de autobuze

more_horiz
Aici avem urmatoarele jocuri
VBUS
BUSSIMULATOR 2008-2009-2010
CITYBUSSIMULATOR 2010
BUSDRIVER(normal sau editia gold)

Iata site-uri de pe care puteti downloada aceste jocuri:
http://english.virtualbus.info/index.php
http://www.busdrivergame.com/
Daca nu gasiti,intrati pe mess si vi le dau eu

descriptionSimulatoare de autobuze

more_horiz
Versiunea BUS DRIVER FULL si BUS SIMULATOR 2008 ENGLISH FULL. Cine vrea sa se joace sa ma contacteze... Smile

Ultima editare efectuata de catre Catalin.D in Februarie 1st 2012, 8:49 pm, editata de 1 ori

descriptionRe: Simulatoare de autobuze

more_horiz
Mmm ... BUS DRIVER???!! L-am terminat pe tot. E destul de bun , nu pot zice ca e foarte bun.

descriptionBus & Cable Car Simulator

more_horiz
Bus & Cable Car Simulator este un joc nou descoperit...daca il are cineva,va rog sa mi-l dati si mie! Very Happy Sad

Ultima editare efectuata de catre Catalin.D in August 7th 2011, 2:18 pm, editata de 1 ori

more_horiz
Cel mai retardat joc este VBUS! Mi se pare o mare tampenie! Se blocheaza mereu! In plus,daca faci si cea mai mica modificare, cum ar fi sa schimbi culoarea, se strica! Mad Mad Mad Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

more_horiz
Catalin.D a scris:
Cel mai retardat joc este VBUS! Mi se pare o mare tampenie! Se blocheaza mereu! In plus,daca faci si cea mai mica modificare, cum ar fi sa schimbi culoarea, se strica! Mad Mad Mad Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Cel mai tampite jocuri sunt (nici un pic de REALIST!!) BUS SIMULATOR 2008 si BUS DRIVER!!

more_horiz
Ikarus 260

more_horiz
Sa fiu sincer,versiunea 1.5 a lui Bus Driver este superba...are putina grafica,dar e bun pentru inceput(pentru mine). Smile Very Happy

more_horiz
Pentru telefon există Bus Simulator 2015/2017,Public Transport Simulator,Proton Bus Simulator.
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum