TransPloiesti
Bine-ai-(re)venit pe forum! Te rugăm să te conectezi/înregistrezi pentru a avea acces full la site. Înregistrarea nu durează mai mult de 1 minut și poate fi realizată și prin asocierea contului de Facebook. Mulțumim.
Distribuiţi
In jos
Catalin.C
Catalin.C
Admin
Mesaje : 3150
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 22
Localizare : Ploiești
http://www.transploiesti.ro

Vehicule utilitare si de intretinere Empty Vehicule utilitare si de intretinere

la data de August 4th 2012, 8:07 pm
Vehicule utilitare si de intretinere 75668610
Vehicule utilitare si de intretinere 75668611
Vehicule utilitare si de intretinere 75668612
Vehicule utilitare si de intretinere 75668714
Vehicule utilitare si de intretinere 75668715


Ultima editare efectuata de catre Catalin.C in Iulie 11th 2013, 1:00 pm, editata de 2 ori
Catalin.C
Catalin.C
Admin
Mesaje : 3150
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 22
Localizare : Ploiești
http://www.transploiesti.ro

Vehicule utilitare si de intretinere Empty Re: Vehicule utilitare si de intretinere

la data de August 4th 2012, 8:12 pm
Vehicule utilitare si de intretinere 75668716
Catalin.C
Catalin.C
Admin
Mesaje : 3150
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 22
Localizare : Ploiești
http://www.transploiesti.ro

Vehicule utilitare si de intretinere Empty PH.16.TPP

la data de August 10th 2012, 10:20 pm
Vehicule utilitare si de intretinere 77516011
Catalin.C
Catalin.C
Admin
Mesaje : 3150
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 22
Localizare : Ploiești
http://www.transploiesti.ro

Vehicule utilitare si de intretinere Empty Masini de interventie RATP

la data de Decembrie 21st 2012, 1:04 pm
Vehicule utilitare si de intretinere Sdc11962
Vehicule utilitare si de intretinere Sdc11964
Vehicule utilitare si de intretinere Sdc12084
Catalin.C
Catalin.C
Admin
Mesaje : 3150
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 22
Localizare : Ploiești
http://www.transploiesti.ro

Vehicule utilitare si de intretinere Empty Re: Vehicule utilitare si de intretinere

la data de Martie 22nd 2013, 11:12 pm
Vehicule utilitare si de intretinere Sdc12380
Vehicule utilitare si de intretinere Sdc12381
Vehicule utilitare si de intretinere Sdc12382
Vehicule utilitare si de intretinere Sdc12383
Vehicule utilitare si de intretinere Sdc12384
Vehicule utilitare si de intretinere Sdc12385
Vehicule utilitare si de intretinere Sdc12386
Vehicule utilitare si de intretinere Sdc12387
Vehicule utilitare si de intretinere Sdc12388
Catalin.C
Catalin.C
Admin
Mesaje : 3150
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 22
Localizare : Ploiești
http://www.transploiesti.ro

Vehicule utilitare si de intretinere Empty 20.03.2013

la data de Martie 22nd 2013, 11:13 pm
Vehicule utilitare si de intretinere Sdc12389
Catalin.C
Catalin.C
Admin
Mesaje : 3150
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 22
Localizare : Ploiești
http://www.transploiesti.ro

Vehicule utilitare si de intretinere Empty Re: Vehicule utilitare si de intretinere

la data de Aprilie 7th 2013, 12:05 am
Vehicule utilitare si de intretinere Sdc12770
Vehicule utilitare si de intretinere Sdc12775
Vehicule utilitare si de intretinere Sdc12772
Vehicule utilitare si de intretinere Sdc12773
Vehicule utilitare si de intretinere Sdc12771
Catalin.C
Catalin.C
Admin
Mesaje : 3150
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 22
Localizare : Ploiești
http://www.transploiesti.ro

Vehicule utilitare si de intretinere Empty 10.07.2013

la data de Iulie 11th 2013, 12:52 pm
Vehicule utilitare si de intretinere Sdc10034
Vehicule utilitare si de intretinere Sdc10035
Vehicule utilitare si de intretinere Sdc10036
Catalin.C
Catalin.C
Admin
Mesaje : 3150
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 22
Localizare : Ploiești
http://www.transploiesti.ro

Vehicule utilitare si de intretinere Empty Re: Vehicule utilitare si de intretinere

la data de Ianuarie 25th 2014, 6:05 pm
În acest moment, utilitarul #5008 este în apropierea Complexului Mare, dacă nu, chiar mai departe. Ce voiam să espun este că funcționează!
Catalin.C
Catalin.C
Admin
Mesaje : 3150
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 22
Localizare : Ploiești
http://www.transploiesti.ro

Vehicule utilitare si de intretinere Empty Re: Vehicule utilitare si de intretinere

la data de Ianuarie 25th 2014, 11:38 pm
VideoStudio Ploiesti
VideoStudio Ploiesti
Mesaje : 44
Data de inscriere : 24/10/2013
Varsta : 40
Localizare : Ploiesti
http://www.sagetzel.ro

Vehicule utilitare si de intretinere Empty Re: Vehicule utilitare si de intretinere

la data de Ianuarie 26th 2014, 9:44 am
Tramvai plug Timis astazi pe Blvd. Republicii ora 09:15

Vehicule utilitare si de intretinere 10125410

Vehicule utilitare si de intretinere 15575610

Vehicule utilitare si de intretinere Ss10
Catalin.C
Catalin.C
Admin
Mesaje : 3150
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 22
Localizare : Ploiești
http://www.transploiesti.ro

Vehicule utilitare si de intretinere Empty 26.01.2014

la data de Ianuarie 26th 2014, 10:00 pm
Vehicule utilitare si de intretinere 12158010

Vehicule utilitare si de intretinere 12158710

Vehicule utilitare si de intretinere 12158310

Vehicule utilitare si de intretinere 12158311

Vehicule utilitare si de intretinere 12158410

Vehicule utilitare si de intretinere 12158711

Vehicule utilitare si de intretinere 12158712
Kaba Adrian
Kaba Adrian
Mesaje : 22
Data de inscriere : 29/05/2013
Localizare : Bucuresti

Vehicule utilitare si de intretinere Empty Re: Vehicule utilitare si de intretinere

la data de Aprilie 6th 2014, 2:46 pm
Frumoase interventiile, noi inca avem in folosinta Kraz-uri de tractare cu tractiune 6x6 :D
Catalin.C
Catalin.C
Admin
Mesaje : 3150
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 22
Localizare : Ploiești
http://www.transploiesti.ro

Vehicule utilitare si de intretinere Empty 03.09.2014

la data de Septembrie 5th 2014, 1:58 pm
Vehicule utilitare si de intretinere 34o7ojm

Vehicule utilitare si de intretinere 14t3nya

Vehicule utilitare si de intretinere 29ktbuu

Vehicule utilitare si de intretinere Ixdp1k

Vehicule utilitare si de intretinere 30lp1mt

Vehicule utilitare si de intretinere 2csjsz7

Vehicule utilitare si de intretinere 2s1rl0y
Catalin.C
Catalin.C
Admin
Mesaje : 3150
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 22
Localizare : Ploiești
http://www.transploiesti.ro

Vehicule utilitare si de intretinere Empty 30.12.2015

la data de Februarie 5th 2016, 1:49 am
#5008
Vehicule utilitare si de intretinere Dscn1365

Vehicule utilitare si de intretinere Dscn1366

#5060
Vehicule utilitare si de intretinere Dscn1463

Vehicule utilitare si de intretinere Dscn1555

Vehicule utilitare si de intretinere Dscn1233

Vehicule utilitare si de intretinere Dscn1234

#5081 cu #5080:
Vehicule utilitare si de intretinere Dscn1231

Vehicule utilitare si de intretinere Dscn1232


Vehicule utilitare si de intretinere Dscn1364

Mașina de burat Plasser:
Vehicule utilitare si de intretinere Dscn1367
Catalin.C
Catalin.C
Admin
Mesaje : 3150
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 22
Localizare : Ploiești
http://www.transploiesti.ro

Vehicule utilitare si de intretinere Empty 12.07.2016

la data de Iulie 12th 2016, 2:56 pm
Cristian P
Cristian P
Moderator
Mesaje : 959
Data de inscriere : 30/09/2013
Varsta : 30
Localizare : Ploiesti

Vehicule utilitare si de intretinere Empty Re: Vehicule utilitare si de intretinere

la data de Noiembrie 17th 2016, 5:01 pm
#5008 a intrat de cateva zile la revizii

Vehicule utilitare si de intretinere 2wrlwns

Vehicule utilitare si de intretinere 2m6a100

Vehicule utilitare si de intretinere 301llkh

Vehicule utilitare si de intretinere 2wmq23n

Vehicule utilitare si de intretinere 2q2qwe0
Cristian P
Cristian P
Moderator
Mesaje : 959
Data de inscriere : 30/09/2013
Varsta : 30
Localizare : Ploiesti

Vehicule utilitare si de intretinere Empty Re: Vehicule utilitare si de intretinere

la data de Ianuarie 13th 2017, 2:54 pm
Plugul Timiș #5008 în acțiune - 6 ianuarie 2017

Cristian P
Cristian P
Moderator
Mesaje : 959
Data de inscriere : 30/09/2013
Varsta : 30
Localizare : Ploiesti

Vehicule utilitare si de intretinere Empty Re: Vehicule utilitare si de intretinere

la data de Ianuarie 14th 2017, 9:24 pm
#5008 - in data de 6 ianuarie 2017

Vehicule utilitare si de intretinere 1orjfb

Vehicule utilitare si de intretinere 1237iig

Vehicule utilitare si de intretinere Ea48aq

Vehicule utilitare si de intretinere Ir3vbs

Vehicule utilitare si de intretinere 2s12bk1

Vehicule utilitare si de intretinere 2a9a54y

Vehicule utilitare si de intretinere 23th9u1

Vehicule utilitare si de intretinere 4tr2ue

Vehicule utilitare si de intretinere Nv9oy1

Vehicule utilitare si de intretinere Aw3l0n

Vehicule utilitare si de intretinere 2r61clt

Vehicule utilitare si de intretinere 6xyqa8

Vehicule utilitare si de intretinere S2aag4
Cristian P
Cristian P
Moderator
Mesaje : 959
Data de inscriere : 30/09/2013
Varsta : 30
Localizare : Ploiesti

Vehicule utilitare si de intretinere Empty Re: Vehicule utilitare si de intretinere

la data de Mai 16th 2019, 4:58 pm
PH 16 TPP
PH 20 RTP
PH 84 RTP

Vehicule utilitare si de intretinere 2hs3vb8
Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum