Distribuiţi
In jos
Euronight
Euronight
Mesaje : 116
Data de inscriere : 29/08/2012
Varsta : 27
Localizare : Municipiul Ploiesti

Diverse poze cu trenuri ! Empty Diverse poze cu trenuri !

la data de August 30th 2012, 12:37 am
IR 12902 Timisoara Nord-Mangalia in Eforie Nord cu 180 minute intarziere
Diverse poze cu trenuri ! _DSC0241

Diverse poze cu trenuri ! _DSC0243

Diverse poze cu trenuri ! _DSC0244
Euronight
Euronight
Mesaje : 116
Data de inscriere : 29/08/2012
Varsta : 27
Localizare : Municipiul Ploiesti

Diverse poze cu trenuri ! Empty Re: Diverse poze cu trenuri !

la data de August 30th 2012, 12:40 am
IR 1822 Arad-Mangalia reusind sa recupere din intarziere pana la Mangalia !
Diverse poze cu trenuri ! _DSC0029
Euronight
Euronight
Mesaje : 116
Data de inscriere : 29/08/2012
Varsta : 27
Localizare : Municipiul Ploiesti

Diverse poze cu trenuri ! Empty Re: Diverse poze cu trenuri !

la data de August 30th 2012, 12:42 am
Locomotiva cu abur ce a tractat trenul turistic Suceava -Putna/Cacica
Diverse poze cu trenuri ! DSC09112
Euronight
Euronight
Mesaje : 116
Data de inscriere : 29/08/2012
Varsta : 27
Localizare : Municipiul Ploiesti

Diverse poze cu trenuri ! Empty Re: Diverse poze cu trenuri !

la data de August 30th 2012, 8:42 pm
IC 551 in drum spre Buzau, oprit in Cricov .
Diverse poze cu trenuri ! 168704_163670450347100_100001124388107_299970_6947166_n

R 346 intrand cu viteza in Ploiesti Vest
Diverse poze cu trenuri ! P1000378

Un tren turistic in Suceava Burdujeni
Diverse poze cu trenuri ! DSC09055

Diverse poze cu trenuri ! DSC09056

Diverse poze cu trenuri ! DSC09057
Euronight
Euronight
Mesaje : 116
Data de inscriere : 29/08/2012
Varsta : 27
Localizare : Municipiul Ploiesti

Diverse poze cu trenuri ! Empty Re: Diverse poze cu trenuri !

la data de Octombrie 2nd 2012, 10:25 am
Sinaia 30.09.2012

IR 1583 Brasov-Constanta la intrare in Sinaia
Diverse poze cu trenuri ! DSC_1805

Diverse poze cu trenuri ! DSC_1807

Diverse poze cu trenuri ! DSC_1810

IR 1746 intarziat la Sinaia

Diverse poze cu trenuri ! DSC_1781

Diverse poze cu trenuri ! DSC_1783

Ionut98
Ionut98
Moderator
Mesaje : 148
Data de inscriere : 03/08/2012
Varsta : 21
Localizare : Ploiesti

Diverse poze cu trenuri ! Empty Re: Diverse poze cu trenuri !

la data de Octombrie 5th 2012, 7:27 pm
Superbe imaginile
Euronight
Euronight
Mesaje : 116
Data de inscriere : 29/08/2012
Varsta : 27
Localizare : Municipiul Ploiesti

Diverse poze cu trenuri ! Empty Re: Diverse poze cu trenuri !

la data de Octombrie 6th 2012, 1:24 am
Ionut.B a scris:Superbe imaginile
Multumesc
Ionut98
Ionut98
Moderator
Mesaje : 148
Data de inscriere : 03/08/2012
Varsta : 21
Localizare : Ploiesti

Diverse poze cu trenuri ! Empty Re: Diverse poze cu trenuri !

la data de Octombrie 19th 2012, 10:21 am
Au inceput sa lucreze acolo? Sau au de facut ceva prin zona?
Euronight
Euronight
Mesaje : 116
Data de inscriere : 29/08/2012
Varsta : 27
Localizare : Municipiul Ploiesti

Diverse poze cu trenuri ! Empty Re: Diverse poze cu trenuri !

la data de Octombrie 21st 2012, 9:37 am
Sunt doar cateva simple lucrari la infrastructura...poate mai scot din restrictii
Euronight
Euronight
Mesaje : 116
Data de inscriere : 29/08/2012
Varsta : 27
Localizare : Municipiul Ploiesti

Diverse poze cu trenuri ! Empty Re: Diverse poze cu trenuri !

la data de Octombrie 21st 2012, 3:29 pm
Diverse poze cu trenuri ! P1050965

Diverse poze cu trenuri ! P1050964

Diverse poze cu trenuri ! P1050972

Diverse poze cu trenuri ! P1050976

Diverse poze cu trenuri ! P1050980

Diverse poze cu trenuri ! P1050982

Diverse poze cu trenuri ! P1050966
Catalin.C
Catalin.C
Admin
Mesaje : 3150
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 22
Localizare : Ploiești
http://www.transploiesti.ro

Diverse poze cu trenuri ! Empty Re: Diverse poze cu trenuri !

la data de Octombrie 21st 2012, 3:43 pm
Superb Fara gainariile cu graffiti nu se putea...
Euronight
Euronight
Mesaje : 116
Data de inscriere : 29/08/2012
Varsta : 27
Localizare : Municipiul Ploiesti

Diverse poze cu trenuri ! Empty Re: Diverse poze cu trenuri !

la data de Octombrie 30th 2012, 7:36 pm
D 382-1 BULGARIA EXPRESS cu 40 minute intarziere spre Suceava / Moscowa
Diverse poze cu trenuri ! P1060010

Diverse poze cu trenuri ! P1060008
Euronight
Euronight
Mesaje : 116
Data de inscriere : 29/08/2012
Varsta : 27
Localizare : Municipiul Ploiesti

Diverse poze cu trenuri ! Empty Re: Diverse poze cu trenuri !

la data de Decembrie 10th 2012, 1:48 pm
In Budapest Keleti
Diverse poze cu trenuri ! DSC_3330-1

EN 476 Metropol Budapest Keleti-Berlin Hbf.
Diverse poze cu trenuri ! DSC_3313

Diverse poze cu trenuri ! DSC_3317

Diverse poze cu trenuri ! DSC_3315

Diverse poze cu trenuri ! DSC_3314

Diverse poze cu trenuri ! DSC_3318

Diverse poze cu trenuri ! DSC_3319
Euronight
Euronight
Mesaje : 116
Data de inscriere : 29/08/2012
Varsta : 27
Localizare : Municipiul Ploiesti

Diverse poze cu trenuri ! Empty Re: Diverse poze cu trenuri !

la data de Decembrie 10th 2012, 1:50 pm
RailJet OBB in Budapest Keleti pe 9 Decembrie 2012

Diverse poze cu trenuri ! DSC_3341

Diverse poze cu trenuri ! DSC_3342

Diverse poze cu trenuri ! DSC_3337

Diverse poze cu trenuri ! DSC_3338


Euronight
Euronight
Mesaje : 116
Data de inscriere : 29/08/2012
Varsta : 27
Localizare : Municipiul Ploiesti

Diverse poze cu trenuri ! Empty Re: Diverse poze cu trenuri !

la data de Decembrie 10th 2012, 1:54 pm
Ultima zi a lui IR 1347 MUNTENIA care, de la Curtici la Bucuresti Nord a circulat ca tren ICN 12347 .

Diverse poze cu trenuri ! DSC_3323

Diverse poze cu trenuri ! DSC_3325

Vagonul de clasa 1
Diverse poze cu trenuri ! DSC_3345

ICN 12347 ajuns in Deva intarziat si inghetat

Diverse poze cu trenuri ! DSC_3367

Diverse poze cu trenuri ! DSC_3369
Catalin.C
Catalin.C
Admin
Mesaje : 3150
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 22
Localizare : Ploiești
http://www.transploiesti.ro

Diverse poze cu trenuri ! Empty Re: Diverse poze cu trenuri !

la data de Decembrie 10th 2012, 7:42 pm
Superbe fotografiile! Se pare ca nu numai noi avem jafuri In rest, railjet-ul arata extraordinar
Euronight
Euronight
Mesaje : 116
Data de inscriere : 29/08/2012
Varsta : 27
Localizare : Municipiul Ploiesti

Diverse poze cu trenuri ! Empty Re: Diverse poze cu trenuri !

la data de Decembrie 10th 2012, 8:18 pm
Multumesc ! Jafuri exista peste tot nu numai la noi numai ca acolo sunt extrem de bine intretinute vagoanele si deosebit de curate. Railjet....fara cuvinte...un vis frumos
Euronight
Euronight
Mesaje : 116
Data de inscriere : 29/08/2012
Varsta : 27
Localizare : Municipiul Ploiesti

Diverse poze cu trenuri ! Empty Re: Diverse poze cu trenuri !

la data de Decembrie 11th 2012, 8:48 pm
Tabelele de Sosiri/Plecari din Budapest Keleti
Diverse poze cu trenuri ! DSC_3043

Euronight
Euronight
Mesaje : 116
Data de inscriere : 29/08/2012
Varsta : 27
Localizare : Municipiul Ploiesti

Diverse poze cu trenuri ! Empty Re: Diverse poze cu trenuri !

la data de Decembrie 11th 2012, 11:16 pm
Interior BORD RESTAURANT CFR Calatori in compunerea trenului ICN 347

Diverse poze cu trenuri ! DSC_3409

Diverse poze cu trenuri ! DSC_3401

Diverse poze cu trenuri ! DSC_3402

Diverse poze cu trenuri ! DSC_3412
Euronight
Euronight
Mesaje : 116
Data de inscriere : 29/08/2012
Varsta : 27
Localizare : Municipiul Ploiesti

Diverse poze cu trenuri ! Empty Re: Diverse poze cu trenuri !

la data de Ianuarie 1st 2013, 8:16 pm
27.12.2012 cu IR 1631 intarziat 160 minute spre Oradea !
Diverse poze cu trenuri ! P1060328_zps8b36863e

Diverse poze cu trenuri ! P1060330_zpse0fb88ff

Diverse poze cu trenuri ! P1060332_zpsae07c2d9

Diverse poze cu trenuri ! P1060333_zpsf1027269

Diverse poze cu trenuri ! P1060336_zps2af09dfd

Diverse poze cu trenuri ! P1060338_zpsf5d5311d

Diverse poze cu trenuri ! P1060343_zps78e2c1f2

Diverse poze cu trenuri ! P1060344_zpsf0d4e9ac

Diverse poze cu trenuri ! P1060348_zpsddd0d9cd

Diverse poze cu trenuri ! P1060357_zps53bba6f3
avatar
Vizitator
Vizitator

Diverse poze cu trenuri ! Empty Re: Diverse poze cu trenuri !

la data de Ianuarie 1st 2013, 10:04 pm
Super !
Catalin.C
Catalin.C
Admin
Mesaje : 3150
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 22
Localizare : Ploiești
http://www.transploiesti.ro

Diverse poze cu trenuri ! Empty Re: Diverse poze cu trenuri !

la data de Ianuarie 1st 2013, 11:14 pm
La ce locomotiva e, nu ma mir
Continut sponsorizat

Diverse poze cu trenuri ! Empty Re: Diverse poze cu trenuri !

Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum